دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ / ۰۸:۰۴
سرویس : کردستان
کد خبر : ۱۵۷۰۳۴
گزارشگر : ۶۷
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد کردستان خبر داد:

معرفی هزار مددجوی کردستانی برای دریافت وام اشتغال

(شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۶) ۰۸:۰۴

تا کنون هزار نفر از مددجویان استان کردستان متقاضی تسهیلات اشتغال جهت دریافت وام به بانک ها معرفی شده اند.

 معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کردستان به بیان آماری از تسهیلات اشتغال زایی مددجویان این نهاد در سال 96 ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، فرشید جهان بین، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کردستان با بیان اینکه 65 میلیارد تومان از محل منابع بانکی به تسهیلات  اشتغال مددجویان استان در سال جاری اختصاص داده شده است، عنوان کرد: 88 درصد از این مبلغ سهمیه بانک های دولتی و 12 درصد نیز سهمیه بانک های خصوصی است.

وی با بیان اینکه 12 بانک عامل در پرداخت تسهیلات اشتغال به مددجویان این نهاد در سطح استان همکاری می کنند، افزود: تاکنون 38 میلیارد و 200 میلیون تومان از طریق بانک های ملی، ملت، تجارت، سپه، کشاورزی، رفاه کارگران، توسعه تعاون، قرض الحسنه مهر و رسالت ابلاغ و توسط این بانک ها پذیرش پرونده های تسهیلات مددجویان شروع شده است.

جهان بین با بیان اینکه تا کنون هزار نفر از مددجویان متقاضی تسهیلات اشتغال برای دریافت تسهیلات به این بانک ها معرفی شده اند، گفت: برای این تعداد  تسهیلات 20 میلیارد تومان اعتبار پیش بینی شده است و امید است تا پایان امسال بخش قابل توجهی از اعتبارات اشتغال جذب و صرف ایجاد اشتغال پایدار برای مددجویان کمیته امداد شود.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد کردستان با بیان اینکه 20 میلیارد تومان نیز از محل منابع داخلی کمیته امداد به اشتغال مددجویان این نهاد در سال جاری اختصاص داده شده است، اعلام کرد: تسهیلات اشتغال این نهاد با توجه به طرح های اشتغال در غالب وام های  20میلیون، 50 میلیون و 75 میلیون تومان پرداخت می شود.

وی تاکید کرد: این نهاد در پرداخت تسهیلات اشتغال به مددجویان محدودیتی ندارد و بر اساس نیاز و در جهت توسعه طرح های اشتغال ایجاد شده از مددجویان این نهاد حمایت و پشتیبانی می کند.

انتهای پیام

 

 

 

تعداد بازدید : ۱۷۷پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید