اخبار

تحویل 8 واحد مسکن به مددجویان منطقه دو سنندج

تحویل 8 واحد مسکن به مددجویان منطقه دو سنندج
به مناسبت 14 اسفند سالروز تاسیس کمیته امداد، هشت واحد مسکن به مددجویان منطقه دو سنندج تحویل داده شد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، غلامرضا آرامش، رئیس کمیته امداد منطقه دو سنندج با بیان اینکه به مناسبت 14 اسفند سالروز تاسیس این نهاد، هشت واحد مسکونی به مددجویان تحت حمایت این نهاد تحویل داده شد، گفت: برای این تعداد مسکن مددجویی که چهار واحد آن شهری و چهار واحد نیز روستایی بوده 453 میلیون تومان هزینه شده است.
 
وی افزود: 200 میلیون از این مبلغ از محل کمک های بلاعوض کمیته امداد و بقیه هم از محل آورده مددجو و کمک خیران تامین شده است.

 

آرامش همچنین ازافتتاح 16طرح اشتغال با پرداخت 560 میلیون تومان تسهیلات خبر داد و گفت: همچنین20 فقره تسهیلات کارگشایی پنج میلیون تومانی نیز به همین مناسبت به مددجویان تحت حمایت پرداخت شده است.
 
رئیس کمیته امداد منطقه دو سنندج در ادامه با اشاره به اینکه از 14 تا 20 اسفند ماه با عنوان هفته احسان و نیکوکاری نامگذاری شده است، گفت: کمیته امداد در دومین روز از این هفته و در تاریخ های 15،16،17 اسفند ماه و با هدف کمک به نیازمندان در آستانه سال نو اقدام به برگزاری جشن نیکوکاری می کند و خیران می توانند جهت مشارکت در این جشن از طریق پایگاه های جشن نیکوکاری و یا مراجعه به کلیه دفاتر این نهاد اقدام کنند.
انتهای پیام/
۱۵ اسفند ۱۳۹۷ ۱۲:۱۵
تعداد بازدید : ۱۲۴
کد خبر : ۱,۵۸۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید