اخبار

کمک به درمان 1 هزار و 700 مددجوی دیواندره‌ای

کمک به درمان 1 هزار و 700 مددجوی دیواندره‌ای
یک هزار و 700 مددجوی کمیته امداد شهرستان دیواندره در 9 ماهه نخست سال جاری از خدمات درمانی این نهاد بهره‌مند شدند.

رئیس کمیته امداد شهرستان دیواندره به بیان گزارشی از خدمات درمانی این نهاد به مددجویان تحت حمایت پرداخت.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد ایازی، رئیس کمیته امداد شهرستان دیواندره بابیان اینکه هم‌اکنون سه هزار و 350 نفر از مددجویان شهری و روستایی تحت حمایت این شهرستان از بیمه خدمات درمانی این نهاد بهره‌مند هستند، گفت: 560 میلیون تومان برای ارائه خدمات درمانی یک هزار و 700 مددجوی این شهرستان در 9 ماهه نخست سال جاری هزینه شده است.

وی بابیان اینکه برای حق بیمه اجتماعی 600 نفر از مددجویان این شهرستان در 9 ماهه نخست سال جاری 420 میلیون تومان پرداخت‌شده است، افزود: این حق بیمه شامل زنان سرپرست خانوار و همچنین مجریان طرح‌های اشتغال می‌شود.

ایازی ضمن اشاره به اینکه هم‌اکنون 80 بیمار خاص، زمین‌گیر و صعب‌العلاج از خدمات درمانی این نهاد بهره‌مند هستند، اعلام کرد: برای خرید و تأمین تجهیزات پزشکی موردنیاز این بیماران 13 میلیون تومان در 9 ماهه نخست سال جاری هزینه شده است.

وی بابیان اینکه این تجهیزات شامل دستگاه اکسیژن ساز خانگی، ویلچر، کپسول اکسیژن و ملزومات، تشک مواج، تخت، عصا و واکا، گلوکومتر و نوار تست قندخون بوده است، گفت: توجه به مشکلات درمانی مددجویان به خصوص بیماران زمین گیر، خاص و صعب العلاج در اولویت قرار دارد و تأمین تجهیزات مورد نیاز این بیماران تأثیر بسزایی در روند بهبودی بیماران و افزایش امید به زندگی و درمان آنها دارد.

رئیس کمیته امداد شهرستان دیواندره ضمن بیان اینکه هم اکنون 130 کودک نیازمند دچار سوء تغذیه از طریق این نهاد سبد غذایی دریافت می‌کنند که برای این تعداد کودک در 9 ماهه نخست سال جاری 55 میلیون تومان هزینه شده است، افزود: برای ارتقای شاخصهای بهداشتی 625 نفر از مددجویان این شهرستان نیز دو میلیون و 500 هزار تومان هزینه شده است.

انتهای پیام

 

 

۱۶ دی ۱۳۹۶ ۰۸:۴۵
تعداد بازدید : ۲۸۱
کد خبر : ۲۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید