اخبار

تحویل 9 واحد مسکن به مددجویان سنندجی در دهه فجر

تحویل 9 واحد مسکن به مددجویان سنندجی در دهه فجر
تحویل 9 واحد مسکن مددجویی شهری و روستایی جزو برنامه‌های کمیته امداد منطقه دو سنندج به مناسبت دهه مبارک فجر است.

رئیس کمیته امداد منطقه دو سنندج، ویژه‌برنامه‌های این نهاد برای مددجویان سنندجی به مناسبت دهه فجر را اعلام کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، غلامرضا آرامش رئیس کمیته امداد منطقه دو سنندج بابیان اینکه در ایام دهه مبارک فجر برنامه‌های مختلفی توسط این نهاد اجرا می‌شود، گفت: تحویل 9 واحد مسکن مددجویی شهری و روستایی یکی از برنامه‌های کمیته امداد منطقه دو سنندج است که به همین مناسبت صورت می‌گیرد.

وی ضمن اشاره به اینکه چهار واحد از این منازل مسکونی، شهری است که برای ساخت و خرید آن 80 میلیون تومان از طریق کمیته امداد و 66 میلیون تومان نیز از طریق خیران کمک شده است، افزود: همچنین برای ساخت پنج واحد مسکن روستایی 75 میلیون تومان از طریق کمیته امداد و 47 میلیون تومان نیز توسط خیران کمک شده است.

آرامش بابیان اینکه مساحت این منازل مسکونی 600 مترمربع است، اعلام کرد: برای این تعداد واحد مسکونی 286 میلیون تومان هزینه شده است.

وی افزود: کمیته امداد برای تأمین و ساخت منزل مسکونی مددجویان در شهر تا 25 میلیون تومان و در روستا تا سقف 15 میلیون تومان به صورت بلاعوض کمک می‌کند.

رئیس کمیته امدادمنطقه دو سنندج همچنین از افتتاح 22 طرح اشتغال با پرداخت 480 میلیون تومان تسهیلات خبر داد و گفت: همچنین 10 فقره تسهیلات کارگشایی پنج میلیون تومانی نیز به همین مناسبت به مددجویان تحت حمایت پرداخت می‌شود.

انتهای پیام

 

۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۴۳
تعداد بازدید : ۱۸۷
کد خبر : ۶۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید