دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ / ۰۹:۱۵
سرویس : کردستان
کد خبر : ۱۵۷۲۶۴
گزارشگر : ۶۷

4900 دیواندره‌ای تحت حمایت کمیته امداد هستند

(یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۶) ۰۹:۱۵

هم اکنون چهار هزار و 900 نفر در شهرستان دیواندره از خدمات کمیته امداد بهره مند هستند.

رئیس کمیته امداد شهرستان دیواندره آماری از جامعه هدف مورد حمایت کمیته امداد در این شهرستان ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد ایازی، رئیس کمیته امداد شهرستان دیواندره با بیان اینکه هم اکنون چهار هزار و 900 نفر در این شهرستان از خدمات این نهاد بهره مند هستند، عنوان کرد: سه هزار و 800 نفر از این افراد مستمری بگیر و 700 نفر نیز در قالب چند خدمتی تحت حمایت کمیته امداد شهرستان دیواندره هستند.

وی ضمن بیان اینکه هزار خانوار -  53 درصد از جمعیت- دارای سرپرست زن هستند، افزود: همچنین 742 دانش آموز و دانشجو از خدمات تحصیلی، آموزشی و فرهنگی این نهاد در شهرستان دیواندره بهره مند هستند.

ایازی با اشاره به بافت جمعیتی این شهرستان اعلام کرد: 80 درصد از جمعیت شهرستان در روستاها زندگی می کنند و هم اکنون 165 روستای دیواندره دارای مددجوی تحت حمایت کمیته امداد هستند.

رئیس کمیته امداد شهرستان دیواندره در ادامه گفت: هزار و 715 حامی از هزار و 35  کودک یتیم و محسنین این شهرستان حمایت می کنند و به صورت ماهیانه مبلغی را به حساب این کودکان واریز می کنند.

وی با اشاره به اینکه 130 کودک زیر شش سال دچار سوء تغذیه از طریق این نهاد سبد غذایی دریافت می کنند، افزود: با هدف توانمندی و ارائه خدمات ماندگار 530 مددجوی این شهرستان توسط این نهاد بیمه اجتماعی شده اند.

 انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۷۶پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید