دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ / ۰۸:۰۲
سرویس : کردستان
کد خبر : ۱۵۷۳۵۰
گزارشگر : ۶۷

7 هزار دانش‌آموز نیازمند کردستانی در انتظار همدلی

(چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶) ۰۸:۰۲

هم اکنون هفت هزار دانش آموز نیازمند تحت حمایت کمیته امداد کردستان هستند.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان کردستان به تشریح برنامه های جشن عاطفه های سال جاری  پرداخت.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، هیوا رحیمی، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان کردستان با بیان اینکه جشن عاطفه ها هر ساله با هدف ترویج سنت حسنه انفاق و نیکی و اشاعه فرهنگ نوع دوستی و کمک به رفع نیاز دانش آموزان بی بضاعت برگزار می شود، عنوان کرد: این جشن با بهره گیری از ظرفیت های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی بالقوه در سطح جامعه انجام می شود.

وی ضمن بیان اینکه جشن عاطفه ها با همکاری سازمان آموزش و پرورش، صدا و سیما، سازمان دانش آموزی و بسیج اجرا می شود، افزود: این جشن با شعار مهر در انتظار همدلی و طی دو مرحله انجام می شود که مرحله اول در روزهای 23 شهریور در پایگاه های اصلی در سطح شهر و 24 شهریور در میعادگاه های نماز جمعه برگزارخواهد شد.

رحیمی در ادامه گفت: مرحله دوم این جشن در 19 مهر ماه و با هدف بهره گیری از ظرفیت های موجود در میان دانش آموزان در سطح مدارس برگزار خواهد شد و با همکاری مدیران مدارس همه کمک های جمع آوری شده در بین دانش آموزان نیازمند همان محل جمع آوری شده توزیع می شود.

وی در ادامه با بیان اینکه هم اکنون هفت هزار دانش آموز نیازمند تحت حمایت این نهاد در سطح استان هستند، افزود: جشن عاطفه ها فرصتی برای همدلی، مهرورزی و مشارکت خیران در جهت تامین نیازمندی های تحصیلی این دانش آموزان است.

معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد استان کردستان با اشاره به اینکه خیران می توانند کمک های نقدی و جنسی خود را از طریق این نهاد به دست دانش آموزان نیازمند برسانند، اعلام کرد:  سامانه پیامکی  #087* 8877* نیز یکی از ظرفیت هایی است که با هدف تسهیل به پرداخت کمک به نیازمندان استان کردستان اختصاص داده شده است.

وی در پایان گفت: همه کمک های جمع آوری شده قبل از شروع سال تحصیلی جدید در بین دانش آموزان نیازمند استان توزیع خواهد شد.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۵۹پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید