دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ / ۱۲:۱۶
سرویس : کردستان
کد خبر : ۱۶۲۳۱۶
گزارشگر : ۱۰۱
به مناسبت ماه رمضان صورت گرفت

اجرای طرح عیادت از مددجویان بیمار زمین‌گیر

(یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷) ۱۲:۱۶

طرح عیادت از 170 بیمار زمین‌گیر تحت حمایت کمیته امداد استان کردستان به مناسبت ماه رمضان صورت گرفت.

رئیس اداره بهداشت، درمان و بیمه‌های اجتماعی کمیته امداد استان کردستان به تشریح خدمات درمانی ارائه‌شده این نهاد برای بیماران زمین‌گیر تحت حمایت پرداخت.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، آزاد زاهدی، رئیس اداره بهداشت، درمان و بیمه‌های اجتماعی کمیته امداد استان کردستان بابیان اینکه به مناسبت ماه مبارک رمضان از 170 بیمار زمین‌گیر تحت حمایت این نهاد در شهرستان‌های این استان عیادت شد، گفت: این برنامه باهدف بررسی وضعیت درمانی و همچنین دلجویی از مددجویان بیمار و زمین‌گیر صورت گرفت.

وی ضمن بیان اینکه این عیادت با حضور پزشکان برای انجام معاینه و ویزیت رایگان و بررسی وضعیت جسمی این بیماران در منزل مددجویان صورت گرفت، افزود: همچنین طی این دیدارها برای هرکدام از این خانوارها سبد غذایی به ارزش 120 هزار تومان توزیع شد.

زاهدی با اشاره به اینکه هم‌اکنون 595 بیمار زمین‌گیر تحت حمایت کمیته امداد استان کردستان هستند، گفت: کمک به تأمین داروها و تجهیزات پزشکی موردنیاز این بیماران از دیگر خدماتی است که این نهاد برای درمان این بیماران انجام می‌دهد.

وی ادامه داد: تسهیلات و خدماتی که کمیته امداد درزمینه بهداشت و درمان مددجویان ارائه می‌دهد می‌تواند به افزایش شاخص های بهداشتی و بهبود سلامت افراد تحت حمایت کمک کند.

انتهای پیام


 
تعداد بازدید : ۳۸۰

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید