دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ / ۱۱:۵۵
سرویس : کردستان
کد خبر : ۱۶۲۳۴۶
گزارشگر : ۱۰۱
معاون مشارکت کمیته امداد کردستان اعلام کرد

آمادگی کمیته امداد برای جمع آوری فطریه و توزیع میان نیازمندان

(چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷) ۱۱:۵۵

فطریه جمع‌آوری‌شده در هر مسجد با هماهنگی و نظارت امام جماعت، هیئت‌امنا و معتمدین محل در بین نیازمندان همان محله تقسیم می‌شود.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان کردستان  شیوه جمع‌آوری و توزیع فطریه ماه رمضان سال جاری را بیان کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، هیوا رحیمی، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان کردستان  بابیان اینکه ماه مبارک رمضان فرصتی برای یاری‌رساندن به نیازمندان از طریق اهداء کمک‌های نقدی و غیر نقدی است، گفت: یکی از برنامه‌های این نهاد که در روزهای پایانی این ماه مبارک صورت می‌گیرد جمع‌آوری فطریه برای توزیع میان نیازمندان است.

وی ضمن بیان اینکه امسال نیز همانند سال‌های گذشته کمیته امداد استان کردستان پایگاه‌های جمع‌آوری فطریه را در مساجد، مراکز نیکوکاری و میادین اصلی شهر برپا می‌کند، افزود: پرداخت فطریه از طریق کمیته امداد و توزیع آن میان نیازمندان توسط شورای افتاء و همچنین مرکز بزرگ اسلامی این استان تائید شده است.

رحیمی گفت: فطریه جمع‌آوری‌شده در هر مسجد با هماهنگی و نظارت امام جماعت، هیئت‌امنا و معتمدین محل در بین نیازمندان همان محله تقسیم می‌شود و در کمترین زمان به دست خانوارهای ضعیف می‌رسد.

وی با اشاره به اینکه سال گذشته مردم خیر استان کردستان 6 میلیارد و 200 میلیون تومان فطریه پرداخت کردند و این استان رتبه دوم کشوری را در این زمینه به دست آورد، گفت: مردم مومن و خیرخواه این استان همیشه در کارهای خیر و کمک به نیازمندان در مناسبت‌های مختلف پیش‌قدم هستند.

انتهای پیام

 

 

تعداد بازدید : ۳۲۴

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید