دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۱۹ تیر ۱۳۹۷ / ۰۹:۱۴
سرویس : کردستان
کد خبر : ۱۶۲۸۶۸
گزارشگر : ۱۰۱
در سال 96

266 مددجوی کردستانی صاحب مسکن شدند

(سه شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۷) ۰۹:۱۴

کمیته امداد استان کردستان 266 واحد مسکونی به خانوارهای نیازمند در سال گذشته تحویل داد.

مدیر امور مسکن و ساختمان کمیته امداد استان کردستان گزارشی از عملکرد این نهاد درزمینه تأمین مسکن مددجویان در سال گذشته ارائه داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدحسن محمدی، مدیر امور مسکن و ساختمان کمیته امداد استان کردستان بابیان اینکه سال گذشته 266 واحد مسکن برای مددجویان این استان ساخت و خریداری شد، گفت: برای این تعداد مسکن چهار میلیارد تومان هزینه شده است.

وی ضمن بیان اینکه 137 مورد از این واحدهای مسکونی برای مددجویان شهری و 129 واحد نیز برای مددجویان روستایی بوده است، افزود: این نهاد برای ساخت و خرید مسکن مددجویان شهری تا 25 میلیون تومان و برای مددجویان روستایی 15 میلیون تومان به‌صورت بلاعوض کمک می‌کند.

محمدی با اشاره به اینکه هم‌اکنون بیش از سه هزار خانوار تحت حمایت فاقد مسکن مناسب هستند و همچنین با توجه به محدودیت اعتبارات درزمینه تأمین مسکن همه نیازمندان این استان، به مشارکت و همراهی خیران نیاز است، گفت: اولویت مسکن برای خانوارهای دارای زنان سرپرست خانوار و ایتام و افراد بیمار و ناتوان است.

وی ادامه داد: همچنین سال گذشته برای تعمیر، تکمیل و بازسازی 762 واحد مسکن مددجویان این استان یک میلیارد و 350 میلیون تومان از محل اعتبارات این نهاد هزینه شد.

مدیر امور مسکن و ساختمان کمیته امداد استان کردستان افزود: در کل برای مسکن مددجویان این استان در سال گذشته 10 میلیارد تومان از محل اعتبارات کمیته امداد، کمک خیران و آورده مددجو هزینه شده است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۱۶۳

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید