دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۱۳ شهریور ۱۳۹۷ / ۰۹:۴۱
سرویس : کردستان
کد خبر : ۱۶۳۸۴۹
گزارشگر : ۱۰۱

استفاده از روش‌های نوین مشارکت در جشن عاطفه‌ها

(سه شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۷) ۰۹:۴۱

اولویت پرداخت کمک در جشن عاطفه های امسال استفاده از روش های نوین و الکترونیکی است.

مدیر کل کمیته امداد استان کردستان برنامه جشن عاطفه های امسال را اعلام کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد رسول شیخی زاده، مدیرکل کمیته امداد استان کردستان بابیان اینکه هرساله در آستانه بازگشایی مدارس این نهاد نسبت به برگزاری جشن عاطفه‌ها باهدف کمک به دانش آموزان نیازمند و تأمین نیازهای تحصیلی آن‌ها اقدام می‌کند، گفت: نخستین مرحله جشن عاطفه‌های امسال نیزهم زمان با سراسر کشور در روز پنجشنبه پانزدهم شهریورماه با شعار «لبخند مهر بسته به مهر شما» آغاز می‌شود.

وی ضمن بیان اینکه در جشن عاطفه‌های امسال پرداخت کمک از طریق روش‌های نوین و الکترونیکی تأکید شده است، افزود: این کار باهدف کاهش پایگاه‌های فیزیکی و هزینه‌های اضافی اجرا می‌گردد و در پایگاه های جشن عاطفه ها اولویت پرداخت کمک های مردمی با استفاده از همین روش ها است.

شیخی زاده گفت:پرداخت از طریق سامانه پیامکی #087*8877* و شماره‌گیری تلفن گویای 0968877 دو روش پرداخت الکترونیکی ایجادشده این نهاد برای دریافت کمک‌های مردمی است.

 وی ادامه داد: در روز دوم جشن عاطفه‌ها نیز در مصلاهای نماز جمعه کمک‌های مردمی برای دانش آموزان نیازمند جمع‌آوری خواهد شد.

مدیرکل کمیته امداد استان کردستان با اشاره به اینکه سال گذشته یک میلیارد و 200 میلیون تومان از طریق جشن عاطفه‌ها به دانش آموزان نیازمند کمک شد، ادامه داد: تعهد امسال نیز جمع‌آوری یک میلیارد و 400 میلیون تومان کمک در این جشن است.

وی افزود: همه کمک‌های جمع‌آوری‌شده قبل از بازگشایی مدارس در بین هفت هزار دانش‌آموز نیازمند توزیع خواهد شد.

شیخی زاده گفت: مرحله دوم جشن عاطفه‌ها نیز در یازدهم مهرماه در سطح مدارس و با همکاری آموزش‌وپرورش برگزار می‌شود و همه کمک‌های جمع‌آوری‌شده در بین دانش آموزان نیازمند همان مدارس توزیع می‌شود.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۶۶

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید