دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ / ۰۹:۱۷
سرویس : کردستان
کد خبر : ۱۶۴۰۰۶
گزارشگر : ۱۰۱

آغاز توزیع هدایای جشن عاطفه‌ها / کمک 1.2 میلیارد تومانی کردستانی‌ها درجشن عاطفه‌ها

(چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷) ۰۹:۱۷

مردم نیکوکار استان کردستان در مرحله نخست جشن عاطفه‌ها یک میلیارد و 200 میلیون تومان کمک کردند.

توزیع هدایای جشن عاطفه‌ها در بین دانش آموزان نیازمند کردستانی آغاز شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد رسول شیخی زاده، مدیرکل کمیته امداد استان کردستان بابیان اینکه هم‌اکنون هفت هزار دانش‌آموز،  زیر چتر حمایتی کمیته امداد این استان هستند، گفت: کمک به تحصیل این دانش آموزان یکی از دغدغه‌ها و برنامه‌های این نهاد است که از طریق کمک‌های نقدی و غیر نقدی صورت می‌گیرد.

وی ضمن اشاره به برگزاری جشن عاطفه‌ها که باهدف کمک به دانش آموزان نیازمند صورت گرفت، افزود: مردم خیر و نیکوکار استان کردستان در مرحله نخست این جشن یک میلیارد و 200 میلیون تومان کمک کردند که 140 میلیون تومان این مبلغ نقدی و یک میلیارد و 60 میلیون تومان نیز به‌صورت هدایای غیر نقدی بوده است.

شیخی زاده بابیان اینکه همچنین این نهاد با مشارکت و همکاری موسسه خیریه حضرت رقیه (س) دو هزار بسته تحصیلی شامل کیف و لوازم‌التحریر به ارزش 200 میلیون تومان به دانش آموزان نیازمند این استان اهداکرده است، گفت: این نهاد نیز برای خرید کتب درسی هر یک از دانش آموزان، مبلغ 30 هزار تومان و برای خرید اقلام تحصیلی یک‌صد هزار تومان به‌صورت نقدی کمک کرده است.

وی بابیان اینکه توزیع این هدایا و کمک‌ها در بین دانش آموزان خانوارهای تحت حمایت آغازشده است، ادامه داد: هدف ما این است که هیچ دانش‌آموزی به دلیل فقر و نیاز مادی از تحصیل بازنماند و در حد توان به تأمین نیازهای تحصیلی آنها کمک شود.

مدیرکل کمیته امداد استان کردستان ضمن تقدیر و تشکر از خیرانی که در کلیه برنامه‌های کمک به نیازمندان، این نهاد را همراهی می‌کنند، افزود: امید است در مرحله بعدی جشن عاطفه‌ها که 11 مهرماه در سطح مدارس صورت می‌گیرد تمامی فرهنگیان، اولیا و خیران گرامی مشارکت مؤثری داشته باشند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۱۳

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید