دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۸ مهر ۱۳۹۷ / ۰۸:۵۶
سرویس : کردستان
کد خبر : ۱۶۴۲۷۷
گزارشگر : ۱۰۱

کسب مدال طلای مسابقات کشوری توسط مددجوی کردستانی

(یکشنبه ۸ مهر ۱۳۹۷) ۰۸:۵۶

اسراء فلاحی فرزند مددجوی شهرستان دیواندره موفق به کسب مدال طلای مسابقات کشوری رشته ورزشی مچ اندازی شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، دختر 16 ساله شهرستان دیواندره به نام اسراء فلاحی  شهریورماه امسال موفق شد در رشته مچ اندازی در مسابقات کشوری رتبه نخست و مدال طلا را کسب کند.

اسراء فلاحی در تشریح کسب این موفقیت خود می‌گوید: بنده متولد 1381 و دانش‌آموز مقطع دوم دبیرستان هستم که از حدود پنج سال پیش شروع به ورزش کردم که سه سال نخست در رشته والیبال و دو سال اخیر با توجه به علاقه و استعدادم در رشته آمادگی جسمانی و به‌طور تخصصی مچ اندازی مشغول به فعالیت ورزشی شدم.

این فرزند مددجوی موفق افزود: سال گذشته موفق شدم در مسابقات شهرستانی و استانی مقام نخست را کسب کنم و امسال هم در مردادماه بازهم در مسابقات شهرستانی و استانی مقام نخست و درنهایت در مسابقات کشوری مچ اندازی بانوان در شهریورماه امسال مدال طلا را به دست آوردم. برای مسابقات بین‌المللی نیز انتخاب شدم اما با توجه به عدم وجود اسپانسر و حامی مالی از این مسابقات انصراف دادم.

خانم فلاحی بابیان اینکه حوزه قرآنی از دیگر رشته‌های فعالیت بنده است، گفت: سال گذشته در سطح مدارس شهرستان مقام نخست قرآنی و در سطح مدارس استان نیز مقام دوم و همچنین در بین مددجویان کمیته امداد مقام نخست شهرستانی و دوم استانی را کسب کردم.

وی افزود: در کنار تحصیل و قرآن فعالیت ورزشی در رشته آمادگی جسمانی جزو برنامه‌های مهم روزانه من است و تلاش می‌کنم در مسابقات بعدی موفقیت‌های بیشتری کسب کنم.

شایسته ذکر است پدر اسرا به دلیل بیماری و از دست دادن کلیه‌هایش تحت حمایت کمیته امداد قرارگرفته و برای درمان وی 10 میلیون تومان اختصاص یافته است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۷۱۱

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید