دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۱ مهر ۱۳۹۷ / ۱۳:۱۸
سرویس : کردستان
کد خبر : ۱۶۴۳۵۹
گزارشگر : ۱۰۱

برگزاری جشن عاطفه‌ها در هزار مدرسه کردستان

(چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۷) ۱۳:۱۸

هم زمان با سراسر کشور، مراسم جشن عاطفه‌ها در هزار مدرسه استان کردستان برگزار شد.

مدیرکل کمیته امداد استان کردستان در مراسم جشن عاطفه‌ها که در مدرسه شهیده ناهید فاتحی در سنندج برگزار شد به بیان اهمیت و ضرورت جشن عاطفه‌ها پرداخت.

 به گزارش سایت خبری کمیته امداد محمد رسول شیخی زاده، مدیرکل کمیته امداد استان کردستان بابیان اینکه در مرحله نخست جشن عاطفه‌ها که در 15 شهریورماه در سطح پایگاه‌های جمع‌آوری کمک در تمامی شهرها و همچنین مصلاهای نماز جمعه برگزار شد، گفت: مرحله دوم این جشن نیز امروز هم‌زمان با سراسر کشور در هزار مدرسه استان کردستان برگزارشده است.

وی ضمن اشاره به اینکه در مرحله نخست یک میلیارد و 200 میلیون تومان کمک جمع‌آوری و در بین هفت هزار دانش‌آموز تحت حمایت کمیته امداد کردستان توزیع شد، افزود: در این مرحله از جشن عاطفه‌ها نیز کمک‌های جمع‌آوری‌شده هر مدرسه با همکاری اولیا و مدیران در بین دانش آموزان نیازمند همان مدرسه توزیع می‌شود.

شیخی زاده بابیان اینکه اهمیت علم و آگاهی و دانش کمتر از دیگر مسائل جامعه نیست، ادامه داد: کمک به ساختن جامعه‌ای دانا نیازمند همکاری و همراهی همه اصناف و اقشار مختلف و نیکوکاران جامعه است و تلاش می‌کنیم هیچ دانش‌آموزی به خاطر فقر و نیاز مادی از تحصیل محروم نشود.

وی افزود: بحث نیکوکاری و کمک کردن در همه مدت سال ساری و جاری است و از همه نیکوکاران که در بخش‌های مختلف تحصیل، مسکن، درمان و سایر نیازمندی‌های محرومان همواره کمک‌رسان هستند تقدیر می‌کنم.

 انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۹۵

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید