دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۸ مهر ۱۳۹۷ / ۰۸:۰۲
سرویس : کردستان
کد خبر : ۱۶۴۴۹۰
گزارشگر : ۱۰۱

کمک 6.2 میلیارد تومانی خیران به کودکان نیازمند کردستانی

(چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷) ۰۸:۰۲

حامیان کودکان یتیم و محسنین تحت حمایت کمیته امداد کردستان 6 میلیارد و 200 میلیون تومان در 6 ماهه نخست سال جاری به این کودکان کمک کردند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد کردستان میزان مشارکت خیران در طرح اکرام ایتام و محسنین را اعلام کرد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، هیوا رحیمی معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان کردستان بابیان اینکه این نهاد از طریق طرح اکرام ایتام و محسنین و با جذب مشارکت‌های خیران به کودکان نیازمند کمک می‌کند، گفت: هم‌اکنون هفت هزار کودک یتیم و محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان کردستان هستند.
وی ضمن بیان اینکه 13 هزار حامی از طریق طرح اکرام ایتام و محسنین از این کودکان حمایت می‌کنند، افزود: در 6‌ماهه نخست امسال 6 میلیارد و 200 میلیون تومان از طریق این حامیان کمک شده است.
رحیمی با اشاره به اینکه کمک‌های حامیان نسبت به میزان کمک‌های مدت مشابه سال گذشته 63 درصد رشد داشته است، ادامه داد: این کمک‌ها مستقیم به‌حساب این کودکان واریز می‌شود.
وی ضمن بیان اینکه هر کودک نیازمند تحت حمایت این استان به‌طور میانگین ماهانه 153 هزار تومان کمک دریافت می‌کند، گفت: هزار و 200 حامی در سال جاری در طرح اکرام ایتام و محسنین ثبت‌نام کرده‌اند.
معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان کردستان افزود: خیران می‌توانند جهت مشارکت در این طرح از طریق سایت کمیته امداد و یا مراجعه و تماس با کلیه دفاتر این نهاد در این طرح ثبت‌نام کنند.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۲۰

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید