دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۱۸ آذر ۱۳۹۷ / ۱۳:۰۴
سرویس : کردستان
کد خبر : ۱۶۵۴۷۳
گزارشگر : ۱۰۱

بهره‌مندی 22 هزار مددجوی کردستانی از خدمات مشاوره و راهنمایی کمیته امداد

(یکشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۷) ۱۳:۰۴

22 هزار مددجوی تحت حمایت کمیته امداد کردستان در 6 ماهه نخست امسال از خدمات مشاوره و راهنمایی این نهاد بهره‌مند شدند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، فرهاد کاظمی معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد کردستان، بابیان اینکه یکی از رسالت‌ها و خدمات این نهاد به خانوارهای تحت حمایت خدمات مشاوره است که باهدف تحکیم و حفظ نهاد خانواده  صورت می‌گیرد، گفت: 22 هزار نفر از مددجویان تحت حمایت در 6 ماهه نخست امسال از خدمات مشاوره و راهنمایی این نهاد بهره‌مند شدند.

وی بابیان اینکه کمیته امداد در کنار توجه به رفع مشکلات مادی نیازمندان، به مسائل اجتماعی و روانی مددجویان نیز توجه می‌کند و برای آنها برنامه دارد، افزود: از دیگر اهداف و رسالت‌های ارائه خدمات مشاوره به مددجویان، حفظ و ارتقاء سلامت روان و کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی است.

کاظمی بابیان اینکه ارائه مشاوره‌های فردی، گروهی، روان‌درمانی و عقد قرارداد با کلینیک‌ها و مراکز مشاوره و روان‌درمانی در حوزه حمایت و سلامت برای مددجویان تحت حمایت صورت می‌گیرد، افزود: مخاطبان این حوزه را بیشتر زنان سرپرست خانوار، مطلقه، افراد بی سرپرست، خانوارهای دارای افراد معتاد، دانش آموزان و دانشجویان تشکیل می‌دهند.

وی ادامه داد: بیشترین مشاوره‌های صورت گرفته‌شده این نهاد در حوزه‌های ازدواج و خانواده و بعدازآن مسائل خانوادگی و اجتماعی بوده است.

انتهای پیام
تعداد بازدید : ۴۱۵

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید