دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۳ دی ۱۳۹۷ / ۱۳:۱۴
سرویس : کردستان
کد خبر : ۱۶۵۷۹۶
گزارشگر : ۱۰۱
مجمع نمایندگان استان کردستان در مجلس شورای اسلامی اعلام کردند:

تأکید بر افزایش مستمری مددجویان کمیته امداد در سال 98

(دوشنبه ۳ دی ۱۳۹۷) ۱۳:۱۴

مجمع نمایندگان استان کردستان در مجلس شورای اسلامی اعلام کردند: در برنامه بودجه سال 98 به بحث افزایش مستمری مددجویان توجه و تأکید خواهد شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مدیرکل کمیته امداد استان کردستان باهدف پیگیری برنامه‌های حمایت از مددجویان این نهاد با سید مهدی فرشادان،‌ محسن بیگلری و منصور مرادی سه عضو کمیسیون برنامه و بودجه و سید احسن علوی از نمایندگان استان کردستان در مجلس شورای اسلامی در محل خانه ملت دیدار و گفت‌وگو کرد.

مجمع نمایندگان استان کردستان در مجلس شورای اسلامی در این دیدار ضمن اعلام آمادگی برای حمایت از برنامه‌های کمیته امداد از طریق مصوبات مجلس و در بودجه پیشنهادی دولت برای سال 98 بیان کردند: باهدف حمایت از اقشار آسیب‌پذیر جامعه و مددجویان نهادهای حمایتی، تلاش خواهیم کرد در بودجه 98 به بحث افزایش مستمری مددجویان توجه ویژه شود.
 مجمع نمایندگان استان کردستان در مجلس شورای اسلامی اعلام کردند: با توجه به وضعیت معیشتی و مشکلات اقتصادی مردم، افزایش حقوق کارمندان و کارگران و همچنین افزایش مستمری مددجویان نهادهای حمایتی همچون کمیته امداد ازجمله برنامه‌هایی است که در مجلس شورای اسلامی با توجه به میزان نرخ تورم موجود در کشور در بودجه 98 به آن تأکید و از طریق مجلس پیگیری خواهد شد.
 در ادامه دیدار، محمد رسول شیخی زاده، مدیرکل کمیته امداد استان کردستان با اشاره به اینکه طی ماه گذشته توزیع سبد کالای مواد غذایی در بین مددجویان این نهاد یکی از برنامه‌هایی بود که باهدف کمک به معیشت نیازمندان صورت گرفت، افزود: یکی دیگر از کارهایی که در این مدت برای کمک به اقشار نیازمند و آسیب‌پذیر این استان انجام شد تحت حمایت قرار دادن خانوارهای نیازمند به چرخه حمایت کمیته امداد کردستان و افزایش مددجویان بود و در این زمینه پشت نوبتی به صفر رسیده است.
 وی افزود: افزایش تعداد مددجویان این نهاد افتخار نیست ولی با توجه به رسالت کمیته امداد که حمایت از اقشار نیازمند جزو برنامه‌ها و سیاست‌های اصلی آن است، این نهاد تمام تلاش خود را درزمینه کمک و مساعدت به نیازمندان از طریق مختلف و به‌خصوص تعامل با مجموعه دولت و مجلس شورای اسلامی به کار خواهد بست.


انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳,۷۸۱

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید