دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۹ دی ۱۳۹۷ / ۰۷:۴۴
سرویس : کردستان
کد خبر : ۱۶۵۸۹۱
گزارشگر : ۱۰۱
مدیرعامل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت کردستان خبر داد:

پرداخت 20 میلیارد تومان تسهیلات به نیازمندان کردستانی

(یکشنبه ۹ دی ۱۳۹۷) ۰۷:۴۴

20 میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه از طریق صندوق امداد ولایت کمیته امداد استان کردستان در 9 ماهه نخست امسال به نیازمندان پرداخت‌شده است.

مدیر عامل صندوق امداد ولایت استان کردستان گزارش عملکرد 9 ماهه این صندوق را اعلام کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، فردین قیصری مدیرعامل صندوق امداد ولایت استان کردستان بابیان اینکه یکی از اهداف اصلی ایجاد این صندوق ترویج قرض‌الحسنه و بانکداری اسلامی است، گفت: این صندوق توسط کمیته امداد و باهدف کمک به نیازمندان از طریق پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه تأسیس‌شده است.

وی بابیان اینکه تسهیلات قرض‌الحسنه این نهاد به مددجویان و نیازمندان در سرفصل‌های اشتغال و خودکفایی، حمایت و مسکن پرداخت می‌شود، ادامه داد: در 9 ماهه نخست امسال 20 میلیارد تومان تسهیلات  از طریق این صندوق پرداخت‌شده است.

قیصری گفت: هشت میلیارد تومان از این تسهیلات برای اشتغال و خودکفایی، 10 میلیارد و 200 میلیون تومان در قالب تسهیلات حمایتی و کارگشایی، یک میلیارد و 600 میلیون تومان برای ساخت و خرید مسکن شهری، 70 میلیون تومان برای مسکن روستایی و 130 میلیون تومان نیز برای ودیعه مسکن مددجویان و نیازمندان این استان پرداخت‌شده است.

مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت کردستان بابیان اینکه تعداد کل وام‌های پرداختی در 9 ماهه نخست امسال سه هزار و 755 مورد است، افزود: 433 مورد از این تسهیلات اشتغال و خودکفایی، 242 مورد در بخش مسکن و سه هزار و 80 مورد در بخش حمایت و کارگشایی بوده است.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۸۱

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید