دکمه موبایل منو

جزییات خبر

پنج شنبه / ۲۰ دی ۱۳۹۷ / ۱۲:۳۶
سرویس : کردستان
کد خبر : ۱۶۶۱۲۹
گزارشگر : ۱۰۱

کمک های خیران در کوتاه ترین زمان و مستقیما به دست نیازمندان می رسد

(پنج شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷) ۱۲:۳۶

مدیر کل کمیته امداد استان کردستان عنوان کرد: این نهاد کمک های خیران را در کوتاه ترین زمان و به طور مستقیم به دست نیازمندان می رساند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد رسول شیخی زاده، مدیر کل کمیته امداد استان کردستان در جلسه با کارکنان حوزه اکرام و ایتام و صدقات این نهاد عنوان کرد: لذت کمک کردن در این است که مستقیم به دست نیازمندان برسد بنابراین تمام تلاش کمیته امداد این است که کمک های نقدی و غیر نقدی خیران را در کوتاه ترین زمان و مستقیما به نیازمندان تحویل دهد.

وی افزود: 100 درصد کمک های مردمی در حوزه های زکات، صدقات، اکرام ایتام و هر نوع کمک خیران برای نیازمندان این استان و همان محل که خیران مد نظر داشته باشند هزینه می شود.

شیخی زاده گفت: در حوزه مشارکت های مردمی، اعتماد سازی نیازمند شفاف سازی در عملکرد و خدمت صادقانه است که در این صورت جذب کمک برای نیازمندان و در نهایت رفع مشکلات این قشر از جامعه فراهم خواهد شد.

وی با بیان اینکه برای سومین سال متوالی جشن درخت آرزو ها در سنندج برگزار می شود، گفت: این جشن با هدف جمع آوری کمک و برآورده کردن آرزوها و نیازهای کودکان یتیم و نیازمند با مشارکت خیران برگزار می شود.

مدیر کل کمیته امداد کردستان افزود: مشارکت مردم نوع دوست استان کردستان در کارهای خیر و کمک به نیازمندان قابل تقدیر است و امید است با مشارکت تمامی اقشار مختلف جامعه به رفع فقر و نیازمندی  این استان کمک شود.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۶۱۴

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید