جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۱ دی ۱۳۹۸ / ۱۲:۲۸
سرویس : کردستان
کد خبر : ۱۷۲۷۰۹
گزارشگر : ۱۰۱

1100 کارمند کردستانی حامی ایتام شدند

(چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۸) ۱۲:۲۸

1100 نفر از کارمندان ادارات استان کردستان با ثبت نام در طرح اکرام ایتام و محسنین حامی کودکان نیازمند شدند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد رسول شیخی زاده، مدیرکل کمیته امداد استان کردستان بابیان اینکه هم‌اکنون هفت هزار کودک یتیم و محسنین تحت حمایت این نهاد هستند، عنوان کرد: در 9 ماهه نخست امسال 11 میلیارد و 500 میلیون تومان توسط 13 هزار حامی به این کودکان کمک شده است.

وی افزود: یکی از برنامه هایی که توسط این نهاد اجراشده، طرح هر کارمند حامی یک نفر از ایتام و محسنین است که در جهت اجرای آن تاکنون 1100 کارمند از طریق ثبت‌نام در این طرح، حامی کودکان یتیم و نیازمند شده‌اند.

شیخی زاده بابیان اینکه برای ثبت‌نام در این طرح محدودیتی وجود ندارد، تصریح کرد: برای هر یک از این کودکان شناسنامه‌ای که شامل اطلاعات آنها است تهیه‌شده و خیران می‌توانند با انتخاب کودک موردنظر خود هر میزان که تمایل و توانایی دارند کمک‌های خود را به‌صورت ماهیانه به‌حساب این کودکان واریز کنند.

وی ادامه داد: برای هر یک از این کودکان شماره کارتی که مختص به خودشان است تهیه‌شده که به حامیان داده می‌شود تا کمک‌های خود را به‌صورت مستقیم به‌حساب آنها واریز کنند.

مدیرکل کمیته امداد استان کردستان گفت: از دیگر راه‌های کمک به این کودکان ارائه خدمات رایگان در تمامی حوزه‌های مرتبط بازندگی این عزیزان است.

وی گفت: خیرانی که تمایل ثبت‌نام در این طرح رادارند می‌توانند با چهار روش: 1- مراجعه به کلیه دفاتر کمیته امداد 2- مراجعه به سایت این نهاد به آدرس ekram.emdad.ir 3- ارسال عدد 1 به سامانه پیامکی 3000333387 و یا 4 - تماس با شماره تلفن‌های 08733287994 - 08733245330 - 08733249083    اعلام آمادگی کرده  و در این کار خداپسندانه مشارکت کنند.

انتهای پیام

 

تعداد بازدید : ۴۲۳
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید