جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۸ دی ۱۳۹۸ / ۱۲:۰۱
سرویس : کردستان
کد خبر : ۱۷۲۸۳۴
گزارشگر : ۱۰۱

پرداخت دو میلیارد تومان صدقه توسط کردستانی‌ها/ صدقه کمیته امداد کجا هزینه می‌شود؟ + اینفوگرافی

(چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۸) ۱۲:۰۱

معاون مشارکتهای مردمی کمیته امداد کردستان از پرداخت دو میلیارد تومان صدقه توسط نیکوکاران کردستانی در 9 ماهه نخست امسال خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، هیوا رحیمی، معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد کردستان با بیان اینکه در 9 ماهه نخست امسال دو میلیارد تومان صدقه توسط مردم نیکوکار این استان پرداخت شده است، گفت: یک میلیارد و 100 میلیون تومان از این مبلغ در بخش خدمات حمایتی همچون تحصیل، ازدواج، کمک موردی و درمان مددجویان هزینه شده است.

وی افزود: همچنین 420 میلیون تومان نیز در زمینه کمک به خرید، تعمیر و بازسازی منازل مسکونی مددجویان این نهاد صرف شده است.

رحیمی ادامه داد: از محل صدقه جمع آوری شده 240 میلیون تومان هم در بخش ارائه خدمات فرهنگی، آموزشی و تربیتی به دانش آموزان، دانشجویان و خانواده‌های تحت حمایت هزینه شده است.

وی افزود: هزینه کرد 200 میلیون تومان برای کمک به نیازمندان از طریق تعامل با مؤسسات خیریه و 40 میلیون تومان نیز برای کاریابی و اشتغال مددجویان از طریق تعامل با صاحبان مشاغل از دیگر محل‌های هزینه کرد صدقه جمع آوری شده بوده است.

معاون مشارکتهای مردمی تصریح کرد: 100 درصد صدقه جمع آوری شده هرشهرستان برای نیازمندان همان شهرستان هزینه می‌شود.

وی ادامه داد: پرداخت الکترونیکی صدقه از طریق شماره‌گیری 096887 یا کد #087*8877* و همچنین از طریق نصب اپلیکیشن آپ، سکه، بله و سنا بر روی موبایل از روش های نوین مشارکت در پرداخت صدقه روزانه برای تأمین بخشی از نیاز محرومان است.

انتهای پیام

 

اینفوگرافیک صدقه کردستان

 

 

تعداد بازدید : ۷۳۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید