جزییات خبر

سه شنبه / ۶ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۴:۲۵
سرویس : کردستان
کد خبر : ۱۷۳۶۵۷
گزارشگر : ۱۰۱
در جلسه فرمانده سپاه و مدیر کل کمیته امداد کردستان مطرح شد:

تسریع در ساخت مسکن محرومان / تحویل 270 واحد مسکن به مددجویان روستایی

(سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸) ۱۴:۲۵

مدیرکل کمیته امداد استان کردستان از تحویل 270 واحد مسکن روستایی به مددجویان طی یک سال گذشته خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد رسول شیخی زاده، مدیرکل کمیته امداد کردستان در جلسه با فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان که صبح امروز با موضوع ساخت مسکن مددجویان برگزار شد، عنوان کرد: بر اساس تفاهم‌نامه این نهاد و قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه پاسدران از سال گذشته ساخت 500 واحد مسکن برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد کردستان آغازشده است.

وی افزود: از این تعداد تاکنون 270 واحد تحویل خانواده‌های تحت حمایت‌شده و بقیه واحدها نیز در حال ساخت و تکمیل شدن است.

وی بابیان اینکه کار اجرای ساخت این واحدها نیز توسط قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه انجام می‌شود، تصریح کرد: برای هریک از این واحدها 50 میلیون تومان هزینه می‌شود.

شیخی زاده گفت: 33 میلیون تومان از این مبلغ از محل کمک بلاعوض کمیته امداد، پنج میلیون تومان سپاه، سه میلیون تومان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، پنج میلیون تومان تسهیلات کمیته امداد و چهار میلیون تومان نیز از محل آورده مددجویان تأمین می‌شود.

در ادامه جلسه سردار حسینی، فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: در انجام همه تعهدات انجام‌شده برای ساخت مسکن مددجویان توسط سپاه باید تسریع شود و خانواده‌های نیازمند صاحب‌خانه شوند.

وی افزود: کار در برخی از روستاهای دورافتاده و صعب‌العبور مشکل است اما سپاه تمام تلاش خود را در این مناطق جهت ساختن مسکن مناسب و بدون نقص برای نیازمندان و مددجویان کمیته امداد انجام می‌دهد.

انتهای پیام/

 

 

 

تعداد بازدید : ۱,۲۳۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید