جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۳:۵۵
سرویس : کردستان
کد خبر : ۱۷۳۸۰۶
گزارشگر : ۱۰۱
نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان

کمیته امداد واسطه خیر برای رساندن کمک‌ها به افراد مستحق است

(چهارشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۸) ۱۳:۵۵

نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان گفت: کمیته امداد واسطه خیری است که کمک‌ها را به افراد مستحق و نیازمند می‌رساند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، آیت‌الله حسینی شاهرودی، نماینده ولی‌فقیه استان کردستان در جمع مدیران و معاونین کمیته امداد این استان به مناسبت 14 اسفند عنوان کرد: کمیته امداد نهاد مقدسی است که به‌عنوان یک واسطه در کنار  ارائه خدمات و کمک‌های نظام و بودجه‌های مصوب مساعدت‌های نیکوکاران را به افراد مستحق می‌رساند.

وی افزود: این کار بسیار ارزشمند و توفیق بزرگی برای کارکنان این نهاد است، خداوند همیشه به طریق مختلف زمینه انجام هر کار و خدمتی را برای بندگان خود فراهم می کند و کمیته امداد وسیله کمک به نیازمندان شده است.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان ادامه داد: عدالت در ارائه خدمات کمیته امداد به‌خوبی رعایت شده است و هر یک از مددجویان و خانواده‌های تحت حمایت بر اساس نیازشان که در اولویت قرار دارد  خدمت دریافت می‌کنند.

وی تصریح کرد: برای تعدادی از این افراد اشتغال در اولویت قرار دارد و برای تعدادی دیگر مسکن و یا درمان مهم‌تر از سایر خدمات است.

آیت‌الله حسینی شاهرودی با اشاره به میزان زکات جمع‌آوری‌شده امسال به میزان 22 میلیارد تومان عنوان کرد: در این زمینه شاهد رشد هستیم اما باید توجه بیشتری شود تا هم نیازمندان بیشتری از برکات این فریضه در بخش‌های معیشت، مسکن، درمان و سایر سرفصل نیازها بهره‌مند شوند و هم به ساخت پروژه‌های عام‌المنفعه همچون مساجد کمک شود.

 انتهای پیام/

 

 

 

تعداد بازدید : ۴۶۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید