دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۳:۱۲
سرویس : کردستان
کد خبر : ۱۷۷۱۳۰
گزارشگر : ۱۰۱

هزار شغل برای مددجویان کردستانی ایجاد شد

هزار شغل برای مددجویان کردستانی ایجاد شد
(یکشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۹) ۱۳:۱۲

مدیرکل کمیته امداد استان کردستان از ایجاد هزار شغل برای مددجویان کردستانی با پرداخت 40 میلیارد تومان تسهیلات خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، محمد رسول شیخی زاده صبح امروز در تالار مولوی دانشگاه کردستان و در نشست اشتغال که با حضور دکتر عبدالملکی معاون اشتغال کمیته امداد کشور و مدیران دستگاه‌ها و بانک‌ها برگزار شد، عنوان کرد: رسالت مهم واصلی این نهاد توانمندسازی است که خلاصه آن اشتغال است و این کار با کمک بانک‌ها، جهاد کشاورزی، فنی و حرفه‌ای، جهاد دانشگاهی، پارک علم و فناوری ، راهبران شغلی و دستگاه‌های اجرایی انجام می‌شود.

وی افزود: این نشست باهدف تبیین الگوی اشتغال و هم‌اندیشی با ذینفعان اشتغال کمیته امداد برگزار شد.

شیخی زاده با اشاره به عملکرد اشتغال کمیته امداد استان کردستان گفت: در سال گذشته 150 میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال به نیازمندان پرداخت شد و با این مبلغ چهار هزار و 132 طرح اشتغال‌زایی در سطح استان و به‌خصوص مناطق روستایی ایجاد شد.

وی تصریح کرد: امسال نیز 160 میلیارد تومان تسهیلات برای اشتغال نیازمندان در نظر گرفته‌شده که در چهارماهه نخست امسال هزار طرح با پرداخت 40 میلیارد تومان تسهیلات ایجادشده است.

وی نظارت هوشمند سه الی پنج‌ساله و همچنین پرداخت تسهیلات توسعه‌ای را از مواردی نام برد که این نهاد بعد از ایجاد اشتغال باهدف پایداری مشاغل ایجادی انجام می‌دهد.

لازم به ذکر است در پایان نشست از مدیران عامل بانک هایی که در زمینه پرداخت تسهیلات اشتغال به مددجویان همکاری دارند تقدیر شد.

انتهای پیام/ 

 

تعداد بازدید : ۱,۲۷۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید