جزییات خبر

شنبه / ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۴:۲۷
سرویس : کردستان
کد خبر : ۱۷۷۲۸۳
گزارشگر : ۱۰۱

آغاز شور عاطفه ها برای کمک به دانش آموزان و دانشجویان نیازمند

(شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۹) ۱۴:۲۷

مدیر کل کمیته امداد استان کردستان از آغاز شور عاطفه ها از 22 شهریورماه و با هدف جمع آوری کمک برای محصلان نیازمند خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، محمد رسول شیخی زاده عنوان کرد: باهدف جمع‌آوری کمک برای دانش آموزان و دانشجویان نیازمند این نهاد در ابتدای سال تحصیلی با همکاری دستگاه‌های اجرایی سطح استان اقدام به برگزاری شور عاطفه‌ها با پویش ایران همدل می‌کند.

وی افزود: جشن عاطفه‌های امسال که با عنوان شور عاطفه‌ها نام‌گذاری شده، از تاریخ 22 شهریور لغایت 11مهرماه در کلیه شهرستان‌ها برگزار خواهد شد.

شیخی زاده گفت: در این جشن تلاش می‌کنیم تا با کمک خیران نسبت به تأمین لوازم‌تحریر و پوشاک دانش آموزان و دانشجویان نیازمند اقدام کنیم.

وی تصریح کرد: با توجه به وضعیت امروز جامعه که ایجاب می‌کند به فکر تهیه و تأمین گوشی هوشمند و تبلت برای محصلان باشیم نیاز است که خیران در این زمینه نیز همکاری و مشارکت داشته باشند.

مدیرکل کمیته امداد استان کردستان گفت: با توجه به وضعیت جامعه و شیوع ویروس کرونا روش‌های الکترونیکی و غیرحضوری برای مشارکت در شور عاطفه‌ها در نظر گرفته‌شده است.

وی ادامه داد: پرداخت از طریق شماره کارت 6037997900000473 ، اپلیکیشن های سکه، سنا و بله و همچنین شماره‌گیری کد دستور #087*8877* از روش‌های نوین و سریع دیگر مشارکت در شور عاطفه‌ها است.

شیخی زاده گفت: همچنین در روز چهارشنبه 26 شهریورماه پایگاه‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای دانش آموزان و دانشجویان نیازمند در سطح کلیه شهرستان‌ها ایجاد می‌شود.

وی برگزاری شور عاطفه‌ها در سطح مدارس را از دیگر برنامه‌های امسال نام برد که با همکاری فرهنگیان و دانش آموزان برگزار می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان کردستان گفت: هم‌اکنون 14 هزار دانش‌آموز و 1500  دانشجوی نیازمند تحت حمایت کمیته امداد استان کردستان هستند.

انتهای پیام/

 

تعداد بازدید : ۶۹۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید