دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۴:۱۸
سرویس : کردستان
کد خبر : ۱۷۷۳۸۴
گزارشگر : ۱۰۱

ایجاد 10 پایگاه جمع‌آوری کمک برای دانش آموزان و دانشجویان نیازمند کردستانی

ایجاد 10 پایگاه جمع‌آوری کمک برای دانش آموزان و دانشجویان نیازمند کردستانی
(چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۹) ۱۴:۱۸

مدیرکل کمیته امداد استان کردستان از ایجاد 10 پایگاه جمع‌آوری کمک برای دانش آموزان و دانشجویان نیازمند در سطح استان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، محمد رسول شیخی زاده صبح امروز در محل برپایی پایگاه جمع‌آوری کمک و برنامه شور عاطفه‌ها در میدان آزادی سنندج عنوان کرد: باهدف جمع‌آوری کمک برای دانش آموزان و دانشجویان نیازمند 10 پایگاه ثابت در 10 شهرستان استان ایجادشده است.

وی افزود: با توجه به اینکه در مدارس نیز با 50 درصد جمعیت دانش‌آموزان تشکیل می‌شود هماهنگی لازم را با آموزش‌وپرورش انجام داده‌ایم و امیدواریم شاهد مشارکت خوب مردم خیر استان باشیم.

مدیرکل کمیته امداد کردستان از حمایت این نهاد از 14 هزار دانش‌آموز نیازمند خبر داد و گفت: تمام نیازهای دانش‌آموزان شناسایی‌شده و به‌محض جمع‌آوری کمک‌های مردمی در شور عاطفه‌ها به‌صورت برنامه‌ریزی‌شده این کمک‌ها در بین دانش‌آموزان و دانشجویان توزیع خواهد شد.

به گفته وی، در مرحله نخست 100 هزار تومان برای هزینه ثبت‌نام و کتاب دانش‌آموزان به‌حساب خانواده‌های تحت حمایت این نهاد واریزشده است. 

مدیرکل کمیته امداد کردستان هدف‌گذاری امسال را جمع‌آوری دو میلیارد 500 میلیون تومان کمک به‌صورت نقدی و کالایی عنوان کرد و گفت: سال گذشته نیز دو میلیارد تومان کمک در جشن عاطفه‌ها جمع‌آوری شد

انتهای پیام/

 

تعداد بازدید : ۱,۱۱۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید