دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۶ مهر ۱۳۹۹ / ۲۱:۲۰
سرویس : کردستان
کد خبر : ۱۷۷۸۶۳
گزارشگر : ۱۰۱

توزیع 14 هزار بسته لوازم‌التحریر بین دانش‌آموزان نیازمند کردستانی

توزیع 14 هزار بسته لوازم‌التحریر بین دانش‌آموزان نیازمند کردستانی
(چهارشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۹) ۲۱:۲۰

مدیرکل کمیته امداد کردستان گفت: 14 هزار و 800 بسته لوازم‌التحریر در بین دانش‌آموزان نیازمند استان توزیع می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،  محمدرسول شیخی‌زاده، مدیر کل کمیته امداد استان کردستان ظهر امروز در افتتاحیه سالن آمفی‌تئاتر شهید سلیمانی در اردوگاه امام علی(ع) کمیته امداد کردستان، عنوان کرد:‌ امروز با حضور رئیس کمیته امداد کشور،  14 هزار و 800 بسته لوازم‌التحریر در بین دانش‌آموزان نیازمند استان توزیع می‌شود.

 
وی خاطرنشان کرد: کمیته امداد کردستان در حال حاضر از 15 هزار دانش‌آموز و 2 هزار دانشجوی نیازمند حمایت می‌کنند.
 
مدیرکل کمیته امداد کردستان تصریح کرد: سالن شهید سردار قاسم سلیمانی در اردوگاه امام علی(ع) هدیه رهبری به مددجویان کمیته امداد است.
 
شیخی‌زاده خاطرنشان کرد: این اردوگاه هر ساله میزبان مددجویانی از سراسر کشور به ویژه از غرب کشور است که برای شرکت در برنامه‌های فرهنگی، تربیتی و آموزشی به اینجا می‌آیند.
 
وی افزود: سالن آمفی‌تئاتر یکی از نواقص اردوگاه علی ابن‌ابی‌طالب سنندج بود که به همت همه عزیزان در سطح کشور و استان امروز شاهد افتتاح این مجموعه عظیم هستیم.
 
وی با بیان اینکه این مجموعه در متراژ یک‌هزار و ۱۹۶ مترمربع ظرفیت ۴۰۰ نفر را دارد، گفت: برای ساخت آن 8 میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.
 
به گفته مدیرکل کمیته امداد کردستان، ۴ میلیارد تومان از هزینه اجرای این پروژه از محل فروش املاک استان، ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان اعتبارات کمیته امداد و یک‌میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان از اعتبارات و با کمک  سازمان مدیریت و برنامه ریزی  تامین شده است.
تعداد بازدید : ۹۹۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید