دکمه موبایل منو

جزییات خبر

پنج شنبه / ۱۷ مهر ۱۳۹۹ / ۱۸:۵۳
سرویس : کردستان
کد خبر : ۱۷۷۸۶۵
گزارشگر : ۱۰۱
با حضور رئیس کمیته امداد انجام شد:

تحویل ۷۴ واحد مسکونی به مددجویان کردستانی

تحویل ۷۴ واحد مسکونی به مددجویان کردستانی
(پنج شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۹) ۱۸:۵۳

با حضور رئیس کمیته امداد، ۷۴ واحد مسکونی افتتاح و به خانواده‌های تحت حمایت در استان کردستان تحویل شد

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، رئیس کمیته امداد در مراسم تحویل ۷۴ واحد مسکونی به مددجویان استان کردستان با بیان اینکه مسکن یکی از برنامه‌های اصلی کمیته امداد و خدمتی ماندگار برای مددجویان است، گفت: برای ساخت این تعداد مسکن حدود هفت میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان هزینه شده است.
 
وی افزود: محل تامین اعتبار این واحدها از طریق کمک بلاعوض کمیته امداد، منابع سازمان برنامه و بودجه، تسهیلات صندوق امداد ولایت و کمک خیران بوده است.
 
بختیاری به تفاهم‌نامه کمیته امداد، سازمان برنامه و بودجه و بنیاد مسکن اشاره کرد و گفت: براساس این تفاهم‌نامه، سه هزار واحد مسکونی برای مددجویان کردستانی ساخته می‌شود که تاکنون ۵۰ درصد کار انجام شده است.
 
وی ادامه داد: ساخت هزار واحد مسکونی دیگر برای مددجویان از دیگر برنامه‌های تامین مسکن برای مددجویان کردستانی است که زمین آن از طریق استانداری، فرمانداری و شهرداری‌ها تامین شده و آماده ساخت است. 
 
بختیاری همچنین در مراسم افتتاح پنج طرح پنل خورشیدی در شهرستان بیجار عنوان کرد: بر اساس تفاهم‌نامه چهار جانبه بین کمیته امداد، سپاه، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و استانداری کردستان، برای هزار خانوار کردستانی با اولویت روستائیان، سالمندان و افراد کم‌توان طرح نیروگاه‌های خورشیدی اجرا خواهد شد.
 
وی خاطرنشان کرد: از طریق اجرای این طرح سالیانه ۱۵ میلیون تومان درآمد از طریق فروش برق تولیدی برای خانواده‌های تحت حمایت به دست می‌آید.
 
انتهای پیام
تعداد بازدید : ۱,۰۸۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید