دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۲۲ مهر ۱۳۹۹ / ۱۳:۵۸
سرویس : کردستان
کد خبر : ۱۷۷۹۶۸
گزارشگر : ۱۰۱

تحویل و کلنگ زنی 25 واحد مسکونی برای مددجویان قروه ای

تحویل و کلنگ زنی 25 واحد مسکونی برای مددجویان قروه ای
(سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹) ۱۳:۵۸

با حضور مدیرکل کمیته امداد استان کردستان در شهرستان قروه 5 واحد مسکونی تحویل و کلنگ 20 واحد دیگر برای مددجویان به زمین زده شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، محمد رسول شیخی زاده مدیرکل کمیته امداد استان کردستان صبح امروز در مراسم تحویل پنج واحد مسکونی و کلنگ زنی 20 واحد دیگر در شهرستان قروه عنوان کرد: برای این پنج واحد مسکونی تحویل داده شده  500 میلیون تومان هزینه شده و در 353 مترمربع بناشده است.

وی افزود: سرانه هر یک از مددجویان یکصد میلیون تومان بود که 30 میلیون تومان آن به‌صورت کمک بلاعوض این نهاد، 30 میلیون تومان در قالب تسهیلات قرض‌الحسنه صندوق امداد ولایت، 30 میلیون تومان کمک بلاعوض سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و 10 میلیون تومان نیز از محل کمک خیران تأمین‌شده است.

کلنگ زنی ساخت 20 واحد مسکونی برای مددجویان از دیگر برنامه‌های حضور مدیرکل کمیته امداد استان کردستان در شهرستان قروه بود که شیخی زاده در این رابطه عنوان کرد: این واحدها برای ساخت مسکن شهری مددجویان در نظر گرفته‌شده که توسط  شهرداری و شورای شهر قروه برای مددجویان کمیته امداد اهداشده است.

وی افزود: این زمین‌ها در پنج قطعه و به متراژ 780 مترمربع در نظر گرفته‌شده است.

همچنین با حضور مدیرکل کمیته امداد استان کردستان مرکز نیکوکاری روستای مالوجه در بخش دلبران شهرستان قروه افتتاح شد.

جلسه با کارکنان کمیته امداد این شهرستان، دیدار با امام‌جمعه، جلسه با کارفرمایان، بازدید از طرح‌های اشتغال و دیدار با خانواده‌های تحت حمایت از دیگر برنامه‌های حضور مدیرکل کمیته امداد استان کردستان در شهرستان قروه است.

انتهای پیام/

 

تعداد بازدید : ۱,۰۹۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید